גישור, בוררות וליטיגציה

ד"ר אברהם מוזס–כרמל

צור קשר

מאמרים אחרונים

עורך דין אמריקאי

ד"ר אברהם מוזס–כרמל צור קשר מאמרים אחרונים למרות שלא ניתן לקבוע באופן מדויק את מספר הישראלים החיים בארצות הברית ו/או את היקף הישראלים אשר גרים

להמשך קריאה »

עורך דין משפחה להט"ב

ד"ר אברהם מוזס–כרמל צור קשר מאמרים אחרונים ככל שהמשפחה הלהט"בית הופכת למוכרת יותר ויותר בנוף הישראלי, ובזכות שכיחותה הגוברת, גדלים בהתאמה האתגרים המשפטיים הרובצים לפתחם

להמשך קריאה »

גישור, בוררות וליטיגציה

יישוב סכסוכים באמצעות גישור או בוררות עשוי לשרטט נתיב לפתרון משברים באופן אפקטיבי והוגן, תוך חיסכון משמעותי בזמן, הוצאות ועוגמת נפש. מדובר בפתרון המתאים לסכסוכים מסוגים שונים (משפטיים, עסקיים, אזרחיים, משפחתיים ואישיים), אשר בניגוד להתמודדות הלעומתית בבית המשפט, מהווה קרקע פורייה לפשרה והסכמות. לעתים עד כדי הנמכת הלהבות והגעה ל"שחר של יום חדש" במערכת היחסים שעלתה על שרטון.

בהליכי גישור ובוררות, הצדדים רשאים להביע את עמדותיהם ללא חשש מכך שדבריהם ישמשו כנגדם בהליכים עתידיים. אלו הליכים המהווים אכסניה מצוינת לאיתור נקודת האיזון הרצויה בין מכלול האינטרסים העומדים על הפרק. כולל התייחסות להיבטים אשר אינם בהכרח מהווים חלק מהדיון המשפטי גרידא, ובהתאמה מושלמת לנסיבות הרלבנטיות.

משרד עורכי דין אברהם מוזסכרמל, המתמחה במשפט מסחריאזרחי, מעניק ללקוחותיו שירותים מקצועיים ואיכותיים של גישור ובוררות. לרבות הליכי גישור ובוררות בינלאומיים הכוללים התמודדות עם הדין האמריקאי.

משרדנו עוסק בתחום מזה למעלה מ-30 שנה, ומאחוריו הצלחות רבות ביישוב סכסוכים וניהול משברים. השירות ניתן הן מתוך הפריזמה המשפטית הרחבה ביותר, הן תוך ירידה לניואנסים דווקניים הנגזרים מנסיבות המקרה, והן תוך חתירה למציאת פתרון הוגן, ראוי וחשוב לא פחות בר ביצוע.

אנו מאמינים כי יישוב סכסוכים בהליכי גישור ובוררות, כאשר הם נעשים במקצועיות ובקפדנות, עשוי לחסוך מהצדדים הוצאות כספיות, עוגמת נפש, טרחה וזמן. לתפיסתנו, כאשר המגשר או הבורר מנתח היטב את הסיטואציה, וכאשר הוא משכיל להוביל את הצדדים לניהול הליך בנפש חפצה, התוצאה הסופית עשויה להיות מיטבית.

במאמר מוסגר נוסיף כי הניסיון מלמד שהליכה למאבק בבתי המשפט, אשר עלול להימשך זמן רב ולקפל בחובו הוצאות ומשאבים, לא תניב בהכרח תוצאה שונה באופן מהותי מהשורה התחתונה אליה היה ניתן להגיע על ידי הליכי גישור ובוררות, שהיו מייתרים את ההליך המשפטי בערכאות. זאת מן הטעם הפשוט שגם הליכי גישור ובוררות, למרות הגמישות הרבה הטמונה בהם, נעשים ברוח החוק, התקנות והפסיקה העדכנית הרלבנטית.

ליטיגציה מסחריתאזרחית

לצד המעלות והיתרונות הרבים שאנו מייחסים להליכי גישור ובוררות, משרדנו מסייע ללקוחותיו גם בשירותי ליטיגציה מסחרייםאזרחיים. אנו עומדים לימין לקוחותינו בכל הערכאות והטריבונלים, ומסייעים להם להגשים את מטרותיהם. בין אם אלו מטרות מסחריות ועסקיות, בין אם עסקינן בסוגיות אזרחיות ומשפחתיות, ובין אם במספר מישורים השזורים זה בזה.

התקשר עכשיו דילוג לתוכן