אודות

ד״ר אברהם מוזס כרמל

משרד עו"ד ד"ר אברהם מוזסכרמל נשען על ניסיון של למעלה מ-30 שנה ומתמחה בדיני משפחה (בדגש נרחב על קהילת הלהט"ב) וכן בגישור, יישוב סכסוכים, ליטיגציה בכל הערכאות והטריבונלים בישראל, משפט מסחריאזרחי ועורך דין ארה"ב.

עו"ד ד"ר אברהם (אבי) מוזסכרמל, מייסד המשרד, מעורב אישית בכל תיק ותיק. לצד עשייתו המשפטית, עו"ד מוזסכרמל מכהן כעמית מחקר בכיר במכון לניהול ויישוב סכסוכים בסולסברי יוניברסיטי (סולסברי, מרילנד) וכן הינו בעל מינוי באוניברסיטת גרנדקניון (פיניקס, אריזונה), במסגרתו הוא מנהל עבודות מחקר בתחומים אקדמאיים כדוגמת מנהל עסקים, משפט, פסיכולוגיה, חינוך ועוד.

ידע מולטידיסציפלינרי רחב זה, המתכתב עם היכרות מעמיקה עם המשפט בישראל על שלל גווניו, מייצרים עבור לקוחותינו מעטפת מקצועית, איכותית, יצירתית ומגוונת ביותר.

בתחום דיני המשפחה משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בישראל עבור קהילת הלהט"ב, על שלל האתגרים הרובצים לפתחה של המשפחה החדמינית (לרבות הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, אימוץ, פונדקאות, הסכמי הורות משותפת, פרידה במשפחה חדמינית, חלוקת רכוש, מזונות ועוד).

עו"ד ד"ר מוזסכרמל פעיל בנושא לא רק באספקט המקצועי, אלא גם באספקלריה חברתית רחבה. בין השאר הינו מייסד בית הספר לגישור של האגודה למען הלהט"ב בישראל ופעיל בהקמת מרכז גישור לחברי הקהילה. על מנת לקדם את התחום ומתוך תחושת שליחות, המשרד פעיל מול גופי ממשל, ארגונים אזרחיים, מוסדות אקדמיים ועוד.

בתחום המשפט המסחריאזרחי משרדנו מציע פתרונות מקצועיים, בריביצוע והוגנים. הן בנתיבים של יישוב סכסוכים וניהול משברים, הן באפיקים של גישור ובוררות, והן בליטיגציה בכל הערכאות והטריבונלים.

התקשר עכשיו דילוג לתוכן