עורך דין אמריקאי

ד"ר אברהם מוזס–כרמל

צור קשר

מאמרים אחרונים

עורך דין אמריקאי

ד"ר אברהם מוזס–כרמל צור קשר מאמרים אחרונים למרות שלא ניתן לקבוע באופן מדויק את מספר הישראלים החיים בארצות הברית ו/או את היקף הישראלים אשר גרים

להמשך קריאה »

עורך דין משפחה להט"ב

ד"ר אברהם מוזס–כרמל צור קשר מאמרים אחרונים ככל שהמשפחה הלהט"בית הופכת למוכרת יותר ויותר בנוף הישראלי, ובזכות שכיחותה הגוברת, גדלים בהתאמה האתגרים המשפטיים הרובצים לפתחם

להמשך קריאה »

עורך דין אמריקאי

למרות שלא ניתן לקבוע באופן מדויק את מספר הישראלים החיים בארצות הברית ו/או את היקף הישראלים אשר גרים בארץ ומחזיקים במקביל גם באזרחות אמריקאית, מדובר ללא ספק באוכלוסייה גדולה ביותר.

לדוגמה, בכל הנוגע לישראלים המתגוררים בארצות הברית, ההערכות של הסוכנות היהודית ומשרדי ממשלה בישראל ובצפון אמריקה עומדות על כ-500-800 אלף נפש. ההבדלים בין קווי הגבול נעוצים באופן הספירה (כמו לדוגמה, האם יש לכלול בה את ילדי המשפחות הישראליות שנולדו בארה"ב, אם לאו).

מעבר לכך, ישנם גם אזרחים ישראלים אשר אינם מחזיקים באזרחות אמריקאית כלל, אך יש להם עניינים כספיים ומשפחתיים מעבר לים, וכן אזרחים אמריקאים הפועלים ברמה העסקית והאישית בישראל. אל המכלול הנ"ל נכנס כמובן הקשר ההדוק בין המדינות והיבטים כדוגמת זכויותיהם של יהודים אמריקאים באזרחות ישראלית מכוח חוק השבות.

הצורך בשירותיו של עורך דין אמריקאי הכרחי בשתי הגזרות. הן מבחינת אזרחים ישראלים בעלי עניין בארה"ב (מתוך אזרחות ו/או היבטים אחרים), והן מבחינת תושבי חוץ אמריקאים המחזיקים גם באזרחות ישראלית ו/או פועלים בישראל במישורים שונים (אישיים ועסקיים כאחד).

משרד עורכי דין אברהם מוזסכרמל מספק ללקוחותיו שירותים משפטיים אלה של עורך דין אמריקאי. משרדנו מתמחה בסוגיות רבות ומגוונות השזורות בתפר שבין המשפט הישראלי למשפט האמריקאי, הן ברמה הפדרלית והן ברמת המדינה הפרטנית בארה"ב. משרדנו עוסק בין היתר במישורים משפטיים הנוגעים לדיני מיסוי, משפט בינלאומי, פלילים, מקרקעין, דיני משפחה, משפט מסחריאזרחי, דיני נזיקין ועוד.

היות ששירותיו של עורך דין אמריקאי דורשים התמודדות עם שתי מערכות משפט נפרדות, הפועלות בשתי מדינות בעלות ריבונות נפרדת לחלוטין, המומחיות והניסיון הינם בעלי משקל רב. במקרים רבים, הייעוץ והשירות ללקוח ניתן תוך שילוב זרועות בין השלוחה הישראלית של משרדנו לבין שיתופי הפעולה שלנו עם משרדי עורכי דין בארה"ב. לא אחת, זהו הנתיב היחיד שבמסגרתו ניתן לשרטט את דרך הפעולה הנכונה בהתאם לצרכי הלקוח ומטרותיו האישיות ו/או העסקיות.

פעילותנו בישראל מנוהלת על ידי מייסד המשרד, עו"ד פרופ' אברהם מוזסכרמל, אשר השלים את לימודי הדוקטורט למשפטים בארה"ב. הפעילות משולבת עם משרד עורכי דין מוביל בפלורידה, ארה"ב – ______________. כמו כן, למשרדנו קשרים ושיתופי פעולה הדוקים עם השוק האמריקאי וגורמים שונים בצפון אמריקה.

שירותי משרדנו כוללים בין היתר:

  • עריכת הסכמים וחוזים בינלאומיים בין גורמים ישראלים וגורמים בשוק בארה"ב.
  • ניהול תיקי מס עסקיים ואישיים של אזרחים ישראליים אל מול רשויות המס בארה"ב והשוק האמריקאי.
  • ליווי השקעות נדל"ן של ישראלים בארה"ב.
  • תיקי משפחה מורכבים בהם הצדדים המעורבים מצויים במקביל בארה"ב ובישראל.
  • ביצוע השקעות פיננסיות שונות בארה"ב ובשוק האמריקאי.
  • ניהול נכסי נדל"ן בישראל עבור תושבי חוץ ו/או ישראלים המתגוררים בארה"ב.
  • טיפול בהליכים הקשורים לירושות ועיזבונות כאשר הנכסים נמצאים בישראל, בארה"ב או במשולב בשתי המדינות.
  • סיוע בניהול יחסים מסחריים ועסקיים בין גורמים הנמצאים בישראל ובארה"ב.
  • שירותי עורך דין אמריקאי להתמודדויות פליליותבין אם מבחינת הליכים פליליים הנפתחים כנגד אזרח אמריקאי בישראל, ובין אם בגין הליכים פליליים המתנהלים כנגד ישראלים במערכת אכיפת החוק האמריקאית. מבחינה זו אנו מתמחים בין היתר בליווי בהליכים פליליים הנוגעים לעבירות מס, עבירות צווארון לבן, שהייה שלא כדין ועוד.
  • ניהול סכסוכים עסקיים ומסחריים בין גורמים בארה"ב ובישראל.
התקשר עכשיו דילוג לתוכן